+90 212 597 92 92
now

Blog

Sazlıbosnada satılık arsa

Sazlıbosnada satılık arsa , Gerek konumu gerek kanal istanbul projesine en yakın köy olması nedenirle önemli bir yerdir.

Admin
19-Jun-2018

Çatalcada Satılık Arsa

Çatalca ilçemizde satılık arsa , satılık tarla , satılık ev , satılık çiflik ne aranıyor ise her türlü gayrimenkullerinizi alıp satabiliyoruz.

Admin
06-Jun-2018

Arnavutköyde kelepir daire

Arnavutköyde kelepir daire bulmak eskiye nazaran artık daha kolay hale gelmiştir.yada arnavutköyde kelepir arsa gibi seçeneklerde mevcuttur.

Admin
04-Jun-2018

Arnavutköyde Kelepir Arsa

Arnavutköyde Sahibinden Satılık Arsa bulmak hem mümkün hemde kazançlı bir kar yoludur. Kısa vadede kar elde etmenin en büyük yatırımı bu bölgede Yani arnavutköyde Arsa , Tarla yada Bir Daire Almaktır.

Admin
02-Jun-2018

Arnavutköyde Ucuz Arsa

Aranvutköy'de ucuz arsa bulmak hem mümkün hemde nereden alınır ise ne kadar zamanda kar elde ebilebilir bunun için bizler ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Admin
02-Jun-2018

Arnavutköyde yatırım

Arnavutköyde yatırım önemlidir. Sadece ilçe sınırları içerisindeki projeler bir sebeptir aslında , Bu nedele yatırımcıların sürekli bahsini ettiği yer haline gelmiş ve göze batmış , adından söz ettitmeye başlamıştır.

Admin
28-May-2018

Kanal İstanbul

Kanal İstanbul projesinin Arnavutköy İlçesindeki konumu , Sizde gelin bu yeni şehirde kendinize bir yer edinin ve geleceğe yeni şehirde merhaba diyin. Kanal istanbul manzarasına sahip bir yatırım yapın

Admin
28-May-2018

Arnavutköyde tarla

Arnavutköyde tarla ve arsa bulmak artık hiçte zor değil. Arnavutköy hızla büyüyen bir yerleşim haline gelmekle beraber alanda oluşan projeler sayesinde yatırım amaçlı alınan gayrimenkullerin değerine değer katmaktadır.

Admin
28-May-2018

Arnavutköde satılık arsa ve tarla

Arnavutköde satılık arsa ve tarla neden almak önemli hale gelmektedir , çünkü Arnavutköy dünyanın en büyük üçüncü ilçesidir, Bu nedenle oldukça dikkat çekmektedir.

Admin
25-May-2018